REFERENCE                                                                                                                                              česky / ENGLISH
Rozhodla jsem se začít s tenisem v pokročilém věku třiceti let. Ukázalo se, že jsem trenéra zvolila dobře - Jarda je skutečně trpělivý a přitom zábavný. Jako speciální pedagog mohu i zodpovědně posoudit, že je dobrý a kvalifikovaný učitel. Stojí mi tedy za to zařídit si kvůli tenisu s ním hlídání dcery, přijít se na Cibulku odreagovat a udělat něco pro svoji kondici. Na tenis jsem chodila až do osmého měsíce těhotenství a věřím, že i proto jsem byla krátce před porodem i brzy po porodu fit. 
Mariana Kroftová, PrahaJarda šampion.
Erna, 1,5 let, PrahaU Jardy oceňuji hlavně trpělivý přístup ke klientům a jeho vynikající didaktické schopnosti. Společné tréninky jsou zábavné, přínosné a těším se na ně. S Jardou trénuji pravidelně od začátku zimní sezóny 2009. Za tu dobu mi dokázal vštípit solidní základy tenisové hry, účastním se pravidelně i jeho tenisových kempů. Tenis s Jardou je nejlepší!
Olga Neumanová, Praha